ziekenhuis Heil der Kranken
Prins Bernhardstraat 17 in Oldenzaal, ( Toon op kaart )
Bekijk de volledige pagina van ziekenhuis Heil der Kranken, blijf op de hoogte van reünies en vind je klassenfoto’s terug!
In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Log in en begin meteen of registreer je gratis!

Op ziekenhuis Heil der Kranken vind je 0 klassenfoto’s en 12 schoolgenoten. Herken jij ze nog?
Meld je snel aan en kom weer in contact met je oud-schoolgenoten!
Aanmeldenheb de verhuizing naar het nieuwe ziekenhuis nog mee gemaakt.
heb de verhuizing naar het nieuwe ziekenhuis nog mee gemaakt
ziekenhuis Heil der Kranken, 1962
Erg leuke tijd gehad tijdens de opleiding tot verpleegkundige.
Erg leuke tijd gehad tijdens de opleiding tot verpleegkundige.Volgens mij moest er destijds nog aan het bestuur gevraagd worden of ik wel aangenomen mocht worden, omdat ik niet katholiek was? Meneer van Heijningen, wie kent hem niet? Wat hebben wij gedonderjaagd in die tijd en wat waren we toch allemaal nog groentjes. Ik geloof dat wij met 24 personen startten in de opleiding en er waren nog 5 over bij het eindexamen.
ziekenhuis Heil der Kranken, 1972
Ik was in deze periode secretaresse van Dr.
Ik was in deze periode secretaresse van Dr.van Spanje en dr. Plesser. Ook deed ik de administratie van het laboratorium en bloedtransfusiedienst. Gewoon in die tijd om lange dagen te maken. Ik heb veel mensen gekend van het ziekenhuis, Maar doordat we in 1960 naar Limburg zijn verhuisd. Nu geen contacten meer. Hoor via familie ofzo nog wel eens wat. Meestal bij overlijden. Ja zo is het leven
ziekenhuis Heil der Kranken, 1954