St. Jozefschool
Gilzeweg in Chaam, ( Toon op kaart )
Bekijk de volledige pagina van St. Jozefschool, blijf op de hoogte van reünies en vind je klassenfoto’s terug!
In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Log in en begin meteen of registreer je gratis!

Op St. Jozefschool vind je 2 klassenfoto’s en 37 schoolgenoten. Herken jij ze nog?
Meld je snel aan en kom weer in contact met je oud-schoolgenoten!
Aanmeldenwij woonden destijds in de Industriestraat bij de steenfabriek.
wij woonden destijds in de Industriestraat bij de steenfabriek. Zijn in 1968 verhuisd naar Middelburg. Ik heb geen klassefoto's of iets dergelijks. Herinner me wel een aantal namen. Ik zie Henriette Foesenek hier ook geregistreerd, je hebt nog in mijn poesie-album geschreven.
St. Jozefschool, 1961
mooie herinnering aan het verhaal van manke Driekske dat juffrouw Jo voorlas, alle meisjes in Chaam kenden dat verhaal.
mooie herinnering aan het verhaal van manke Driekske dat juffrouw Jo voorlas, alle meisjes in Chaam kenden dat verhaal
St. Jozefschool, 1955
Op de lagere school kregen we in de zesde klas meester Kanters die ook hoofd van de school werd.
Op de lagere school kregen we in de zesde klas meester Kanters die ook hoofd van de school werd. Na de lagere school heb ik op deze school ook nog de vglo gadaan
St. Jozefschool, 1958