Christelijke Mulo
Schoolstraat (vroeger) in Brielle, ( Toon op kaart )
Bekijk de volledige pagina van Christelijke Mulo, blijf op de hoogte van reünies en vind je klassenfoto’s terug!
In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Log in en begin meteen of registreer je gratis!
![Christelijke Mulo foto](https://media.schoolbank.nl/m/m1fw648mwsqw.jpeg)
Op Christelijke Mulo vind je 9 klassenfoto’s en 46 schoolgenoten. Herken jij ze nog?
Meld je snel aan en kom weer in contact met je oud-schoolgenoten!
AanmeldenOnze fietsen die je via een trapje naar boven moest sjouwen.
Onze fietsen die je via een trapje naar boven moest sjouwen. Het schoolreisje naar Arkel en alles per fiets. Reisje Arnhem per fiets natuurlijk. Logeren in de jeugdherbergen.
Christelijke Mulo, 1944
de heer Vegter en typeles bij Dedert.
de heer Vegter en typeles bij Dedert
Christelijke Mulo, 1962
Oud gebouw met betegelde trappen en snackbar op de hoek.
Oud gebouw met betegelde trappen en snackbar op de hoek. Na een jaar verhuisde de school naar het plein bij de Brielse Dom. Hoofd was de heer Weltevrede ("de Kleriekale"), verder Henk Vegter, Frans Nuninga, Riezebos enz. Geen favoriet hieronder! Schoolliefdes? Heleen van Geest. Ze wist het toen alleen zelf niet. Inmiddels wel.
Christelijke Mulo, 1962