Billiton school (BMS)
Oude emplacement Billiton maatschappij in Onverdacht, ( Toon op kaart )
Bekijk de volledige pagina van Billiton school (BMS), blijf op de hoogte van reünies en vind je klassenfoto’s terug!
In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Log in en begin meteen of registreer je gratis!

Op Billiton school (BMS) vind je 1 klassenfoto’s en 23 schoolgenoten. Herken jij ze nog?
Meld je snel aan en kom weer in contact met je oud-schoolgenoten!
AanmeldenJuffrouw Bauke, later Nahaar van de 4e klas joela spelen stiekem naar het kanaal bij school.
Juffrouw Bauke, later Nahaar van de 4e klas joela spelen stiekem naar het kanaal bij school
Billiton school (BMS), 1962
op vrijdag mochten we op de berg spelen en kwam je onder de snijwonden van het gras terug in de klas.
op vrijdag mochten we op de berg spelen en kwam je onder de snijwonden van het gras terug in de klas.na schooltijd werd daar ook judoles gegeven. Bialosterski was hoofd van de school en die gaf er graag met de liniaal van langs
Billiton school (BMS), 1963
Super tijd, voetballen of joel spelen in de pauze.
Super tijd, voetballen of joel spelen in de pauze. Leraren in die tijd Juf Rente, Juf Mac Arthur en natuurlijk Meester Tops Bialossterski.
Billiton school (BMS), 1968