Ontdek PLUS

Alfa-college

Voltastraat 33 in Hoogeveen, ( Toon op kaart )

914 scholieren

Bekijk de volledige pagina van Alfa-college, blijf op de hoogte van reünies en vind je klassenfoto’s terug!

In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Log in en begin meteen of registreer je gratis!

Alfa-college foto

Op Alfa-college vind je 13 klassenfoto’s en 914 schoolgenoten. Herken jij ze nog?

Meld je snel aan en kom weer in contact met je oud-schoolgenoten!

Aanmelden

Detailhandel mode ondernemer/manager gedaan.

Detailhandel mode ondernemer/manager gedaan. T leukste was mn stage in Bremen bij karsstadt (3e jaar), dat was echt super!! Goede begeleiding bgehad van Dhr '/d Meulen tijdens die stage. Verder les gehad van Dhr Smit, Van Veen, Mevr. Vasse etcetc.

Alfa-college, 1997

Eerste 2 jaar op de spw4 gezeten.

Eerste 2 jaar op de spw4 gezeten. toen gestopt en detailhandel niveau 3 gedaan 1 dag in de week

Alfa-college, 1999

Hier opleiding voor verpleegkundige gevolgd en afgerond.

Hier opleiding voor verpleegkundige gevolgd en afgerond. Leuk om weer een avondopleiding te volgen, waarbij ik weer lekker (net als vroeger) tijdens de les kon kletsen! Moest zelfs een keer nakomen! Omdat ik teveel aan het kletsen was! En dan ben je al 28 jaar.... Maar goed, het was een leuke tijd.

Alfa-college, 2001