Ontdek PLUS

peter van Valderen

Kent 0 personen

NA
Woont in -

Bekijk het volledige profiel van peter van Valderen en al je andere schoolgenoten!

In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!

peter van Valderen heeft 1 klassenfoto's en kent 0 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?

Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!

Aanmelden

de dove gymleraar, gymen in de toren, koffieshop om de hoek geweldig leuk daar veel gelachen ik weet alleen niet meer bij wie ik in de klas zat.

de dove gymleraar, gymen in de toren, koffieshop om de hoek geweldig leuk daar veel gelachen ik weet alleen niet meer bij wie ik in de klas zat

Grafische School, 1992

de half vergaane school aan de singel, vrienschap met jos gideon.

de half vergaane school aan de singel, vrienschap met jos gideon. De vele mafketels die daar zaten en mijn supercijfers op het eind, mevr. muller meneer de graaf van elzen en de lekkere gymjuf

Prof Vliegenthartschool, 1984

Wat een school zeg.

Wat een school zeg.... ik ben hier tandtechnicus geworden zullen we maar zeggen wel veel gelachen met piet van den hoed

SVGB Landelijk Orgaan Beroe..., 1998