Ontdek PLUS

marijtje roepnaam rietjesmit

Kent 0 personen

Burg. staat -
Woont in -

    Bekijk het volledige profiel van marijtje roepnaam rietjesmit en al je andere schoolgenoten!

    In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!

    marijtje roepnaam rietjesmit heeft 0 klassenfoto's en kent 0 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?

    Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!

    Aanmelden

    ik vond het een leuke schooltijd was dol op zingen,aardrijkskunde, geschiedenis, tekenen, en rekensommen maken, ik wil ook bij deze doorgeven dat ik niet rietje smit ben die onderaan op foto staat dat is ellie koopman.

    ik vond het een leuke schooltijd was dol op zingen,aardrijkskunde, geschiedenis, tekenen, en rekensommen maken, ik wil ook bij deze doorgeven dat ik niet rietje smit ben die onderaan op foto staat dat is ellie koopman.ik rietje smit staat bovenaan links in een wit jurkje met strik in me haar en armen naar beneden zie klassefoto 1953/1954 met juffrouw kwant. ik ging in 1957 verhuizen naar hilversum daar vader overgeplaatst werd van de marine naar hollandse rading ik heb daar gewoond van 1957 tot 1964 op de erfgooiersstraat in hilversum daarna verhuist naar t,harde ook in hilversum daar heb ik tot mijn 25 ste gewoond , ik verhuisde rond 12 april 1973 naar limburg omtrent huwelijk ik ben 30 jaar getrouwd geweest ben nu 8 jaar gescheiden maar heb in die tijd een lieve vriend leren kennen uit beverwijk wij kennen elkaar nu 7 jaar en dat gaat goed zien elkaar alleen in weekenden daar hij concierge is op kennemer college in beverwijk hoe vreemd ken het lopen he? toch weer iemand uit het noorden die notabene concierge is dus ook weer het schoolgebeuren nou dit was voorlopig mijn verhaal hopelijk neemt iemand contact op groetjes nu inmiddels marij ( roepnaam rietje smit marij smit wildenkamp84 in reuver in limburg doeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

    Tuindorpschool, 1953