Ontdek PLUS

Lia ter Maat

Kent 22 personen

MARRIED , 3 kinderen
Woont in -

    Bekijk het volledige profiel van Lia ter Maat en al je andere schoolgenoten!

    In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!

    Lia ter Maat heeft 0 klassenfoto's en kent 22 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?

    Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!

    Aanmelden

    Wat herinner je van je kleutertijd.

    Wat herinner je van je kleutertijd. Ik weet dat ik bij de bushalte aan de Holterstraatweg soms de juf uit Holten opwachtte juf Schorfhaar. Dat ik bij juf Taal in de klas heb gezeten en dat ik een bril kreeg.

    Kleuterschool Marijke, 1963

    Wij waren de eerste leerlingen op de nieuwe school.

    Wij waren de eerste leerlingen op de nieuwe school. Deze school begon met drie klassen klas 1 klas 2 en klas 3 waar ik met 40 andere kinderen in zat. Meester van Voorthuizen was onze meester en dat was hij 3 jaar lang. Klas 3,4 en 6. Grote en fijne verandering was klas 5 meester Veurink. Zo van de Pabo bij ons voor de klas en geloof me, wij waren voor die tijd ook zeker geen lieverdjes. Zelf heb ik meerdere malen de lange dagen op school mogen onderbreken met een poosje naar de gang. Of in een van de hoeken van de school staan en natuurlijk moesten we dan ook nablijven. Eigenlijk helemaal geen straf want voor een reep chocolade van jufrouw van de Kolk ruimde we van alles op. Een heerlijke schooltijd denk ik nu!!! Tijd voor een tweede reünie op de eerste kwam als onderwijzer alleen meneer Veurink die de zelfde avond notabene een verjaardag had toch was hij aanwezig. Juf van Dam klas 1 Juf van de Kolk klas 2 Meester de Ridder klas 3, Meester Brinkman klas 4, Meester Veurink klas 5 en de bovenmeester Meester Van Voorthuizen.

    Willem Alexander, 1966

    Ik heb een hele fijne tijd gehad op deze school ik zou ook graag iedereen nog eens willen zien of spreken.

    Ik heb een hele fijne tijd gehad op deze school ik zou ook graag iedereen nog eens willen zien of spreken. Zowel onderwijzers als leerlingen. Meneer Hooisma, Mevrouw Duim, Mevrouw Vervoort, Meneer Kleinsma, Meneer Wink, Meneer Speek Renske Feddema, Jan Scholten, Fennie Timmerman, Gerdien Roosink, Gea Webbink. Gerrit Boers, Jos Visser. Heiko Veenstra, Hennie Mantirie, Mery Batlajery, Ineke Spenkelink, e.v.a.

    Dr J Th de Visserschool, 1972