Ontdek PLUS

Jef van Dijk

Kent 2 personen

NA
Woont in -

Bekijk het volledige profiel van Jef van Dijk en al je andere schoolgenoten!

In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!

Jef van Dijk heeft 0 klassenfoto's en kent 2 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?

Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!

Aanmelden

Ruim 40 jaar geleden de school verlaten.

Ruim 40 jaar geleden de school verlaten. Was toch wel bijzonder. Het oud papier ophalen, de schoolreisjes, zwemles, het patronaat en de vele missen 's ochtend vroeg. De zesde klas heeft toch wel veel indruk gemaakt. Ben benieuwd waar al die andere leerlingen (bijna 40!!) gebleven zijn. Volgens goed gebruik in de Ketsheuvel had elke leraar wel een bijnaam. Zou Piet Borsten die ook hebben bewaard voor 't nageslacht?

St Janschool, 1958

Korte, maar goede tijd doorgebracht op deze kleine school, die er nu niet meer is.

Korte, maar goede tijd doorgebracht op deze kleine school, die er nu niet meer is. Zaterdagmorgen les was minder. Was volgens mij wel rekening mee gehouden. Want dan kwamen de pretvakken aan Ik vond het 'pretvakken'.

John F Kennedy HBS, 1969