Bekijk het volledige profiel van Janny spilsbury-schakel en al je andere schoolgenoten!
In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!
Janny spilsbury-schakel heeft 1 klassenfoto's en kent 0 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?
Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!
AanmeldenVeldwerk in Frankrijk en Spanje, kamperen langs ijskoude beekjes, Maarten's eendje en eindeloos nasi eten, puffend achter Prof vd Fliert de Dolemieten in, seismiek schieten ten zuiden van Kreta en de Amerikaanse vloot.
Veldwerk in Frankrijk en Spanje, kamperen langs ijskoude beekjes, Maarten's eendje en eindeloos nasi eten, puffend achter Prof vd Fliert de Dolemieten in, seismiek schieten ten zuiden van Kreta en de Amerikaanse vloot... veel goede vrienden, waar zijn ze allemaal gebleven?
Vrije Universiteit, geologie, 1983
Klas 1 tm 3; een heerlijke tijd, met lieve juffen en meesters.
Klas 1 tm 3; een heerlijke tijd, met lieve juffen en meesters. Ik vond het vreselijk om te verhuizen naar een andere plaats.
Dolteskoalle, 1971
De club van vijf met de andere meiden (Sietske, Beeuwke, Marijke en Trienke) in de klas van 9.
De club van vijf met de andere meiden (Sietske, Beeuwke, Marijke en Trienke) in de klas van 9. Schitterend dorpje in het meren gebied, maar qua school was het verder eerlijk gezegd een kwestie van overleven.
Klaver Trye, 1973