Bekijk het volledige profiel van Jan-Willem Davis en al je andere schoolgenoten!
In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!
Jan-Willem Davis heeft 0 klassenfoto's en kent 0 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?
Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!
AanmeldenAfstudeer richting API.
Afstudeer richting API
TU Delft - faculteit Werktu..., 1990
Eerste 2 jaarop Haganum gezeten.
Eerste 2 jaarop Haganum gezeten. Prachtig gebouw en een leuke atmosfeer. Gym van dhr Versprille, wat betekende dat we vel Basketbal deden. Dhr. Versprille heeft er voor gezorgd dat we training kregen van 2 Amerikanen. Verder altijd voor de Latijnse les slapen bij "Mien" geweldig. Dhr Welker was onze wiskunde leraar en dhr van der Steen onze tekenleraar. Ik weet nog dat hij af en toe achter leerlingen aan het rennen was in zijn lokaal om orde te krijgen. Ik zat in de klas met Marc Penning (nu van Bommel) Deniis Plug (helemaal fan van "the Police") en Arjan , Ruud Feringa. Leuke tijd maar na 2 jaar verkast naar het Tijmstra, een straat achter Haganum.
Gymnasium Haganum, 1978
Schaken in de Pauze.
Schaken in de Pauze. En natuurlijk iedere maandag ochtend hadden we de voordrachten (toneelstukjes) van de verschillende klassen. Vanaf de trap aanschouwen en natuurlijk zelf ook af en toe een inbreng met de klas.Vlieland was natuurlijk een mooi uitje. Ik kreeg op mijn kop van Vlietstra omdat ik boterhammen met kaas en jam at. Doe je datthuis ook? vroeg hij en eerlijk antwoordde ik ja. Verder de musicals met dhr Schmidt. Koeken voor de Koning en het vreemde Songfestival. En uiteraard het boerderij spel. Geweldig als was het mar voor twe jaar.
Nutsbasisschool Hollanderst..., 1976