Ontdek PLUS

jan van derhuizen

Kent 0 personen

SINGLE
Woont in -

    Bekijk het volledige profiel van jan van derhuizen en al je andere schoolgenoten!

    In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!

    jan van derhuizen heeft 1 klassenfoto's en kent 0 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?

    Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!

    Aanmelden

    Weinig herinneringen.

    Weinig herinneringen. Spelen op schoolplein met Hilbrand Mooibroek en Tammo ( achternaam???). Hij was later nog scheidsrechter oid bij Gijs/ijshocky. Kan me hoofdmeester Lambeck nog herinneren, speelde (prachtig??) viool. En geloof dat meneer Ventjer op deze school les gaf. Pakte je altijd even bij je wangetje als er iets niet helemaal goed kwam. Daar hield je dan wel een tijdje rooie wangetjes aan over!! Weet nog dat er álle dagen vechtpartijen waren op deze school. Kan me nog ene Sjors herinneren die fantástisch "op handen" kon lopen.

    van Milligenschool, 1963

    Voetballen op het achterpleintje, leuke ontspannen sfeer, leuke leraren.

    Voetballen op het achterpleintje, leuke ontspannen sfeer, leuke leraren. Favoriete leraar was Harry? Geelen, leraar engels. Meest "gehate" leraar was Meeuwis of Meeuwen, leraar Nederlands. Toch wel veel bruikbare bagage van meegekregen voor het echte leven. Maar ja, dat wist je toen nog niet. De zachtaardigste leraar was natuurlijk Meijer, toevallig ook Nederlandse leraar. De leraar die de meeste indruk heeft gemaakt was dhr. Oberink, duitse grundlichkeit ("Komst du mal hierher .... ", brrr, vooral niet omhoogkijken, dan was je aan de beurt) Het mooiste waren de gymlessen.(Stegehuis) Nooit vergeet ik meer de biologielessen over de anatomie van de mens. Samen met Siep Siesling heb ik vreselijk puberachtig zitten lachen toen de geslachtsdelen ter sprake kwamen. Wat ook een ontzettend goede leraar was dat was Otto Schouwstra, leraar natuurkunde. Op een speelse en begrijpeleijke manier werden de natuurkundige wetten ontrafeld. Ook dhr. Kooi (brugklas natuurkunde) vond ik goed. Wiskundig heb ik 't meeste van Oena Eringa geleerd, later kregen we Jansen, die bakte er niet veel van.

    Heymans College, voorheen H..., 1970