Ontdek PLUS

Jaap Teding van Berkhout

Kent 0 personen

Burg. staat -
Woont in -

    Bekijk het volledige profiel van Jaap Teding van Berkhout en al je andere schoolgenoten!

    In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!

    Jaap Teding van Berkhout heeft 0 klassenfoto's en kent 0 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?

    Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!

    Aanmelden

    MTS voor Fotografie, wat ooit de beste fotografie-opleiding van Nederland was, erodeerde met de pensioenering van Jo Misdom en de fysieke samensmelting aan de Prinsessegracht tot een schim van haar vroegere glorie.

    MTS voor Fotografie, wat ooit de beste fotografie-opleiding van Nederland was, erodeerde met de pensioenering van Jo Misdom en de fysieke samensmelting aan de Prinsessegracht tot een schim van haar vroegere glorie.

    Koninklijke Academie van Be..., 1988

    Met Bertus Brusse betrapt door Mauk Alessi bij onze handel in gesmokkelde Amerikaanse sigaretten.

    Met Bertus Brusse betrapt door Mauk Alessi bij onze handel in gesmokkelde Amerikaanse sigaretten. De fantastische Lustrum uitvoering van "Hylas"; speciaal door Rudolf Escher voor de gelegenheid gecomponeerd. Rein Bloem die een ongenadig goed regisseur was van Dylan Thomas' "Under Milkwood", maar zelf ook de hoofdrol opeiste... ja, hij was ijdel. Gielijn Escher, die een handel had in "Limeta" hangsloten en de school vol hing met posters; tot wanhoop van Juffrouw Wil van der Ploeg. Gemiddeld 5x per uur naar de WC, waar de nieuwe posters werden opgehangen en vervolgens door haar weer werden verwijderd. Proppen schieten over de binnenplaats het raam in van Jur Haak, onze Rector. Theun Nijkamp, die van school verwijderd werd wegens stikkies roken... andere tijden.

    Montessori Lyceum Amsterdam, 1957

    De opleiding heette toen nog Instituut voor Kunstnijverheids Onderwijs.

    De opleiding heette toen nog Instituut voor Kunstnijverheids Onderwijs. Jaap d'Oliveira is de grootste fotografie-pedagoog uit de Nederlandse geschiedenis! Lessen werden gegeven en werk werd beoordeeld in de vertrekhal van het KLM gebouw aan het Museumplein, afgewisseld met Bodega Keijzer aan de Van Baerlestraat. Om 09:00 ging de schooldeur dicht, wie te laat kwam, werd door het raam van de "Donkere Kamer" alsnog binnengelaten en wachtte dan totdat de kust veilig was en wij de deur "na het ontwikkelen van vele films" ontgrendelden... De theorielessen van Dr. Gineau werden niet door Bianca Holzhaus altijd begrepen, hoefde ook niet want hij was erg van vrouwelijk schoon gescharmeerd!

    Rietveld academie, 1961