Bekijk het volledige profiel van Henk van de Leur en al je andere schoolgenoten!
In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!
Henk van de Leur heeft 6 klassenfoto's en kent 13 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?
Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!
AanmeldenDeze school heette LTS Graaf Floris (De Technische School voor Gouda en Omstreken).
Deze school heette LTS Graaf Floris (De Technische School voor Gouda en Omstreken). 1a, Mt2c en Mt3a waren de klassenummers en bij het naar binnengaan je penning afnemen (nr.538)en in een bakje deponeren. Bekende namen van leraren waren Colpaer, Kaufmann, Dietz (gym) en Zwart voor wiskunde en algebra en Van de Woude voor Nederlands, iedereen kent nog wel het verhaal van "De Triffids komen". Op het tekenlokaal stond de sirene, die elke maandag van de maand om 12 uur stond te loeien. Er waren jongens bij die konden via de dubbele plafonds van het ene lokaal naar het andere kruipen. In de pauze chocomel halen bij de automaat voor een kwartje.
Delta Collega Gouda, 1970
De eerste drie jaar van de lagere school hier op gezeten.
De eerste drie jaar van de lagere school hier op gezeten. Wipneus en Pim, de hele serie had zuster Patricia om ons voor te lezen. Met inkt en kroontjespen schrijven. Als de J niet lang genoeg was, alsnog verlengen en opvullen met inkt! Met kerst van klei en takjes een stukje maken met 1 kaarsje erin. En veel voetballen met het speelkwartier. Ook herinner ik mij het opstellen op het schoolplein voordat de bel ging, het leek het leger wel. Ook de zijmuur was een perfecte klimwand als er weer eens een bal op het dak geschoten werd. Aan de overkant een supermarktje; Blok heette het bedrijfje. Het grasveld werd ook het "Blokveld" genoemd. Namen die ik herinner zijn; Rinie van den Akker, Pierre Boegheim, Frans Bouwman, Herrie Bresser, Peter Bron, Koos Dessing, Lidia Ernst, Lia Faay, Patricia Go, Wilma IJpelaar, Clemens Kalmeijer, Ella de Korte, Ton de Korte, Hennie Kroon, Helga van Lieshout, Edward Neef (ook 9 januari jarig) Marion van Niekerk (25 jaar geleden tegen gekomen in een cafe VAT 69 aan de Markt in Gouda) Eddie Notten, Peter Overkamp, Frank van de Post,Frank Romp, Thea Streefland, Yvonne Scharrenborg, Joan Schreuder, Heleen van der Sprong, Elly Straver, Eva Uljee, Rita van Unen, Adje Vlasman en Tiny van Wilgen. Als er meer namen te binnen schieten, zal ik ze hier vermelden. Of laat mij het even weten. (kijk op de klassenfoto voor mijn E-mail) Andre Hielkema
't Bijenkorfje, 1964
Laatste drie jaar van de lagere school op de Titus Brandsma gezeten.
Laatste drie jaar van de lagere school op de Titus Brandsma gezeten. Voor het voetballen een perfect schoolplein, geasfalteerd en onderheid. Beter dan de Regina Mundi. Best wel paniek toen de bal de kerk ingeschoten werd! Naast de school is nog een klassefoto gemaakt langs de waterkant. Meneer van Drimmelen en Linders. Met het schoolzwemmen in het Spaardersbad dook van Drimmelen, met flippers aan, in het water en zwom in een adem onder water heen en terug. Ook maakten we met handenarbeid damborden, waar ook gebruik van gemaakt werd. Met wedstrijd schooldammen nog in Rotterdam geweest. Namen die ik herinner zijn; Rinie van den Akker, Pierre Boegheim, Frans Bouwman, Herrie Bresser, Peter Bron, Koos Dessing, Lidia Ernst, Lia Faay, Patricia Go, Wilma IJpelaar, Clemens Kalmeijer, Ella de Korte, Ton de Korte, Hennie Kroon, Helga van Lieshout, Edward Neef (ook 9 januari jarig) Marion van Niekerk (25 jaar geleden tegen gekomen in een cafe VAT 69 aan de Markt in Gouda) Eddie Notten, Peter Overkamp, Frank van de Post,Frank Romp, Thea Streefland, Yvonne Scharrenborg, Joan Schreuder, Heleen van der Sprong, Elly Straver, Eva Uljee, Rita van Unen, Adje Vlasman en Tiny van Wilgen. Als er meer namen te binnen schieten, zal ik ze hier vermelden. Of laat mij het even weten. (kijk op de klassenfoto voor mijn E-mail) Andre Hielkema
Titus Brandsma , 1967