Bekijk het volledige profiel van Erik van der Waal en al je andere schoolgenoten!
In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!
Erik van der Waal heeft 3 klassenfoto's en kent 0 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?
Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!
AanmeldenOp de MTS op de Grebbeberglaan in Utrecht heb ik het heel erg naar mijn zin gehad.
Op de MTS op de Grebbeberglaan in Utrecht heb ik het heel erg naar mijn zin gehad. Leuke medestudenten en docenten, goede sfeer. Elektronica en digitale techniek was mijn grote hobby en nu leerde ik er ook nog extra theorie over bij. Ik knutselde wat af in die tijd, mijn soldeerbout stond toch regelmatig per week aan om weer een eigen ontworpen elektronisch experiment in elkaar te zetten. Zoals een elektronische digitale (TTL IC's opgebouwde) frequentieteller met digitale uitlezing en een kwarts-referentiekristal dat ik op een constante temperatuur hield door die tegen een aluminium koel-blok te monteren en daar met een powertransistor een 'oventje' van te maken met een geregelde constante temperatuur. Ik heb dit apparaat nog en volgens mij doet hij het ook nog wel! Het grappige was ook dat docent Dekker nog in het radio-buizen tijdperk was opgegroeid, terwijl de transistors en de IC's razendsnel terrein wonnen, ook bij mij :) ! Ik vond alles razend interessant. Als thuis de nieuwe Elektuur op de mat viel was ik direct die middag en avond daarin weggedoken om de nieuwe schakelingen te bekijken en ideeën op te doen. Omdat het zo goed ging deed ik de doorstroomklas, dus met overslaan van het stagejaar naar de HTS, op de Kolhornseweg in Hilversum, Elektrotechniek, richting informatieverwerking/computertechniek.
Ir. A.J. Versfelt-MTS, 1975
Een hele goede, leuke en leerzame tijd gehad op de CHTS op de Kolhornseweg in Hilversum! Bij goed weer in de pauze even lekker lopen en discussiëren op de achterliggende hei.
Een hele goede, leuke en leerzame tijd gehad op de CHTS op de Kolhornseweg in Hilversum! Bij goed weer in de pauze even lekker lopen en discussiëren op de achterliggende hei. Klasgenoten (E1A): Hendrik Arends, René Bliekendaal, J vd Bijl, M. Don, M. van Duuren, P. Duijst, M. Ederveen, D.(Dirk?) van Henten, R. vd Heyden, R. den Hollander, Koos Holst, H. Jagtenberg, A. Koopman, B. Koster, M. vd Kroef, J. Minck, M. Nederlof, J. Noorden, F. Paauw, P. Peters-Sengers, R. Ree, A. Smaling, T. Stol, J. Vas, W. Veldkamp, R. Verboekend, M. Vermen, L. de Vries, E.C. van der Waal (ik dus :), K. Zevenbergen, T. Tempelman Mij nog bekende leraren uit die tijd (in feb aangevuld door recent contact met docent uit die tijd Leen Ammeraal): Leen Ammeraal (Wiskunde / Programmeren in Pascal) Jan Meys (Ontwerpkunde) Johan Zwakenberg (Numerieke Wiskunde / Microprogrammering) Kuijpers (Elektrotechniek) (inmiddels overleden) Jos Kluit (Elektronica) Joop van Zeeland (Elektronica praktijkbegeleider) Willie Muller (Wiskunde/Mechanica/Statistiek)
Christelijke HTS, 1977