Ontdek PLUS

Eric-Paul Jansen

Kent 0 personen

MARRIED , 1 kinderen
Woont in -

    Bekijk het volledige profiel van Eric-Paul Jansen en al je andere schoolgenoten!

    In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!

    Eric-Paul Jansen heeft 0 klassenfoto's en kent 0 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?

    Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!

    Aanmelden

    Lang geleden, maar wat erg is bijgebleven zijn de kerstvieringen rond de trappen en de uitgestalde voorwerpen die van hoorn gemaakt zijn, zoals knopen.

    Lang geleden, maar wat erg is bijgebleven zijn de kerstvieringen rond de trappen en de uitgestalde voorwerpen die van hoorn gemaakt zijn, zoals knopen. Verder kan ik mij herinneren dat ik veel heb gehuild toen een bepaalde juffrouw weg ging. Verhuisd halverwege de vierde klas. Ik ken nog wel de namen van buur(t)jongens die een klas hoger zaten: Peter Konings en Wim van Bommel. Ook zat ik in de klas met twee(Surinaamse?) zusjes Dorothy en Sally.

    school met de bijbel, 1966

    Ik ben in januari 1979 bij mijn tante gaan wonen (Hotel Kievitsdel) en kwam halverwege klas 5 op school.

    Ik ben in januari 1979 bij mijn tante gaan wonen (Hotel Kievitsdel) en kwam halverwege klas 5 op school. Bij het begin van het laatste jaar werd de klassenvertegenwoordiger gekozen. Coen was dit standaard en uit balorigheid heb ik mij als tegenkandidaat aangemeld. Tja, dat ik het ook nog zou worden, had ik niet verwacht. Leuk was ook het vieren van het eindexamen met het geblindoekt wegbrengen van de leraren naar het centrum van Arnhem. Namen die ik mijn nog kan herinneren zijn Jan v.d. Mooren, Marlie Marbus, Hans Mooy en John Machielse.

    christelijk atheneum, 1979

    Begonnen in brugklas B7 met veel klasgenoten van de lagere school en waren misschien daarom wel de meest rumoerige klas.

    Begonnen in brugklas B7 met veel klasgenoten van de lagere school en waren misschien daarom wel de meest rumoerige klas. De tweede heb ik twee maal gedaan en halverwege de tweede keer de vijfde klas verhuisd naar Arnhem. Namen die ik mij zo direct herinner zijn Marcel Touw, Hans v.d. Burght, Walter.

    Melanchthon College Scholen..., 1972