Ontdek PLUS

Eric der Kinderen

Kent 27 personen

MARRIED
Woont in -

    Bekijk het volledige profiel van Eric der Kinderen en al je andere schoolgenoten!

    In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!

    Eric der Kinderen heeft 0 klassenfoto's en kent 27 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?

    Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!

    Aanmelden

    Wat ik me nog het meest kan herinneren is dat we elk vrij uur in Astor zaten om te biljarten en met soulmate Wally Carli toepen achter in de klas.

    Wat ik me nog het meest kan herinneren is dat we elk vrij uur in Astor zaten om te biljarten en met soulmate Wally Carli toepen achter in de klas. Ook op de werkweken probeerden we dit zoveel mogelijk te blijven doen. Was een leuke tijd, maar ik heb er niet erg veel van opgestoken.

    Havo-top + Pedagogische Aca..., 1973

    Een leuke tijd gehad met veel leuke herinneringen.

    Een leuke tijd gehad met veel leuke herinneringen. Hoewel van Toor tot mijn favoriete leraren behoorde, heeft hij er wel voor gezorgd dat ik lijstaanvoerder papierprikken werd. Soms was ik meer buiten dan binnen. Als je aan Wijnands vroeg of hij iets over de oorlog kon vertellen, vergat hij compleet dat hij les aan het geven was. van Loo, die bordenwissers door de klas smeet totdat er één door het raam ging. Vink, die vloekend aan de Godsdienstles begon. Onze klas maakte het een keer zo bont dat we met gesloopt meubilair en al naar beneden moesten verhuizen om dichter bij de directeur te zitten. Sommigen, waaronder ondergetekende, waren begonnen met de schroeven te verzamelen waarmee alles in elkaar was gezet. Ik heb nog steeds contact met Jos Giroldi en Jan Veerhoek.

    2e Christelijke Mavo, 1968