Bekijk het volledige profiel van Carla Verloop- de Jager en al je andere schoolgenoten!
In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Registreer je en begin meteen!
Carla Verloop- de Jager heeft 7 klassenfoto's en kent 2 schoolgenoten. Benieuwd of jij iemand herkent?
Meld je snel aan en vind jouw oud-schoolgenoten en klassenfoto's terug!
AanmeldenIk kan me van deze kleuterschool heel weinig herrineren, dat is erg lang geleden.
Ik kan me van deze kleuterschool heel weinig herrineren, dat is erg lang geleden.
Kleuterschool Ons Zonnig Bi..., 1950
Ik kan me nog goed het snoep winkeltje herinneren, om de hoek van de school, in de Mathenesserstraat, daar hadden ze heerlijke duimdrop? En het beelden winkeltje aan de overkant van de school in de Schaapman straat.
Ik kan me nog goed het snoep winkeltje herinneren, om de hoek van de school, in de Mathenesserstraat, daar hadden ze heerlijke duimdrop? En het beelden winkeltje aan de overkant van de school in de Schaapman straat. Ik kan me ook nog de speelplaats herinneren, waar we altijd speelde in de pause, ik dacht dat die boven in de school was. Het is allemaal zo lang geleden. De enigste naam die ik me kan herinneren is Tineke Ettekoven, die kon goed rolschaatsen, net als ik, daar waren we weg van. En er was een meisje in de klas, haar naam ben ik vergeten, haar ouders hadden een bloemen winkel op de Mathenesserweg. Ik heb nog nooit van iemand gehoord die mij kan herinneren uit deze tijd!
Mariaschool Katholiek Basis..., 1951
Als ik aan de Schakel denk, dan kan ik me herinneren dat we moesten leren om te wassen en strijken, ik nam altijd schone lakens en kussen slopen van huis mee.
Als ik aan de Schakel denk, dan kan ik me herinneren dat we moesten leren om te wassen en strijken, ik nam altijd schone lakens en kussen slopen van huis mee. En koken leren was ook een hele bedoeling zeg. Ik vond deze school echt wel verloren tijd hoor, maarja je ouders dachten dat het erg belangrijk was voor de toekomst om dit allemaal te leren. Ik heb ook nog de leerling verkoopsters klas gedaan. Weten jullie nog dat we de "week" hadden en dat we koffie rond moesten brengen, dat rook zo lekker, maar wij kregen niets. En we mochten in die tijd ook geen lange broek aan naar school, ja de tijden zijn gelukkig wel verandert zeg. Als iemand mij herinnert van deze tijd stuur mij dan een berichtje?
de schakel, 1956