Ontdek PLUS

Utrechts Avondlyceum afd. HBS-A

Kromme Nieuwegracht (gebouw St.Bonifacius College) in Utrecht, ( Toon op kaart )

10 scholieren

Bekijk de volledige pagina van Utrechts Avondlyceum afd. HBS-A, blijf op de hoogte van reünies en vind je klassenfoto’s terug!

In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Log in en begin meteen of registreer je gratis!

Utrechts Avondlyceum afd. HBS-A foto

Op Utrechts Avondlyceum afd. HBS-A vind je 0 klassenfoto’s en 10 schoolgenoten. Herken jij ze nog?

Meld je snel aan en kom weer in contact met je oud-schoolgenoten!

Aanmelden

Als eerste reactie wil ik hier enkele namen noemen: Karel de Rooij, Hans van Buuren, Rob Mezger.

Als eerste reactie wil ik hier enkele namen noemen: Karel de Rooij, Hans van Buuren, Rob Mezger. Met alle drie heb ik nog wel contact, al moet dat nog wel even weer opgehaald worden. Rob Mezger woont in Utrecht en ik kom hem af en toe tegen in de binnenstad. Met Karel en Hans lopen afspraken om weer eens bij elkaar te komen.

Utrechts Avondlyceum afd. H..., 1965

Ik zat in de klas met: Bert Huigen, Wim van Grimbergen, Ton van Leeuwen, Piet Groen, Jan Zouteriks, Chris Stiemer, Wim Dorenbos.

Ik zat in de klas met: Bert Huigen, Wim van Grimbergen, Ton van Leeuwen, Piet Groen, Jan Zouteriks, Chris Stiemer, Wim Dorenbos. Leraren waren: Fischer(Engels), Mebius(Duits)

Utrechts Avondlyceum afd. H..., 1960

Bep Krijnen en ik gingen samen naar school.

Bep Krijnen en ik gingen samen naar school. Met de trein vanuit Hilversum en dan lopend naar de Kromme Nieuwe Gracht. Van Erp, leraar Engels, was muzikaal en had een boekje: - Erpse liederen -. Groot was leraar Duits en Van Beusekom gaf Nederlands. De naam v.d. wiskundeleraar ben ik kwijt. Voordat we naar deze school gingen, hadden we in Hilversum wiskundeles genomen bij Bühlens, omdat we op de Mulo geen wiskunde hadden gehad. Het was een leuke klas met veel motivatie. Ik ben benieuwd hoe het met Bep gaat.

Utrechts Avondlyceum afd. H..., 1958