Ontdek PLUS

Katholieke Mavo Noord

Wingerdweg in Amsterdam, ( Toon op kaart )

450 scholieren

Bekijk de volledige pagina van Katholieke Mavo Noord, blijf op de hoogte van reünies en vind je klassenfoto’s terug!

In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Log in en begin meteen of registreer je gratis!

Katholieke Mavo Noord foto

Op Katholieke Mavo Noord vind je 91 klassenfoto’s en 450 schoolgenoten. Herken jij ze nog?

Meld je snel aan en kom weer in contact met je oud-schoolgenoten!

Aanmelden

Het mooie schoolgebouw met uitzicht op de kloostertuin.

Het mooie schoolgebouw met uitzicht op de kloostertuin. De strenge regels (geen tas mee in het nat.lokaal, geen pen in het talenpracticum). De docenten; Zr. Jucunda, mw. Snel, mw Helsloot, mw Bruggeman, later mw Van Oortmerssen, wie weet hoe het met haar gaat? meneer Klaassen, meneer van Amstel.

Katholieke Mavo Noord, 1968

Meneer Groot die klein van stuk was en juffrouw Snel die juist langzaam was.

Meneer Groot die klein van stuk was en juffrouw Snel die juist langzaam was. Onze juffrouw Frans, die aan de Singel woonde en veel stinkgeraniums in de vensterbank had en een broer had die kunstenaar was. De heer Jonk, die heel goed Engels sprak en waardoor ik op vakantie ging naar Engeland en daar de liefde van mijn leven tegenkwam, met hem trouwde en samen 3 zonen kreeg.

Katholieke Mavo Noord, 1968

lieve Mw.

lieve Mw.Venhuis,aardige zuster Jean-Marie.Dhr.Jonk die nu les geeft aan mijn zoon van 16.

Katholieke Mavo Noord, 1973