Ontdek PLUS

de regenboog

gagelsweg in Steenwijk, ( Toon op kaart )

14 scholieren

Bekijk de volledige pagina van de regenboog, blijf op de hoogte van reünies en vind je klassenfoto’s terug!

In SchoolBANK kun je GRATIS je scholen terugvinden en weer in contact komen met je docenten en schoolgenoten. Log in en begin meteen of registreer je gratis!

de regenboog foto

Op de regenboog vind je 1 klassenfoto’s en 14 schoolgenoten. Herken jij ze nog?

Meld je snel aan en kom weer in contact met je oud-schoolgenoten!

Aanmelden

Het enige wat ik me kan herinneren is dat juf van Dalen(nu Bekhof}ging trouwen,en sommige van mijn klasgenoten meegingen naar de Johan Friso school.

Het enige wat ik me kan herinneren is dat juf van Dalen(nu Bekhof}ging trouwen,en sommige van mijn klasgenoten meegingen naar de Johan Friso school

de regenboog, 1976

Hallo oude klas(school) genoten leuk zo te lezen dat er meer zijn die hier komen.

Hallo oude klas(school) genoten leuk zo te lezen dat er meer zijn die hier komen.Ik blijf nog steeds erg neiuwsgierig was ik toen ook al, dus mail me maar. waar woon je verliefd getrouwd enz enz kids ik lees het wel ja juf bekhof trouwde dat was een feest. ik moet nog steeds om de foto,s lachen als ik ze zie de mannen met een zelf gemaakte hoge hoed. erg lachen later werdt de school afgebroken. wel een lekkere fietscross baan bleef er over . groetjes Albert

de regenboog, 1975

zandbak, poppenhoek, tegen tafelpoot gevallen.

zandbak, poppenhoek, tegen tafelpoot gevallen

de regenboog, 1975